right-logo

جستجو

main-logo

  • تلگرام
  • اینستاگرام

سمعک فوناک Phonak Virto V

سمعک های داخل گوشی نسل جدید

Venture ، جدیدترین نسل پردازشی سمعک های فوناک، نتیجه تلاش این کمپانی در به چالش کشیدن محدودیت های تکنولوژی و ارائه راه حل های خلاقانه در صنعت شنوایی است. فوناک در این سیستم پردازشی با ایجاد تغییراتی در ساختار چیپ و امواج مورد استفاده

در ارتباطات بی سیم و بلوتوثی، مصرف انرژی را تا ۳۰% کاهش داده است.

در این نسل پردازشی به کلیه سمعک های داخل گوشی Phonak Virto V گفته می شود که دارای مدل های مختلف در اندازه ها و قدرت های متفاوت است. این سمعک ها در ۴ سطح قیمتی-کیفیتی مختلف (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰) عرضه می شوند. به علاوه در این نسل، مدل هایی که دارای قابلیت های بی سیم و بلوتوثی هستند، کوچکتر شده اند.

Phonak virto V

برخی از ویژگی های این نسل پردازشی از سمعک ها عبارتند از:


AutoSense OS : که برنامه اتوماتیک این نسل از سمعک هاست و از ترکیب حداکثر ۷ برنامه استفاده می کند تا صدای سمعک را بر تغییرات صوتی محیط، منطبق کند. برنامه هایی مخصوص محیط های اکویی، مخصوص ماشین و همچنین مخصوص شنیدن موسیقی در بین این ۷ برنامه وجود دارد.

Tinnitus Balance : در تمام محصولات این نسل مدار مخصوصی جهت تولید نویز و چوشش وزوز گوش وجود دارد.

Binaural Voice Stream Technology : تکنولوژی که سمعک ها را قادر می سازد در ارتباط بی سیم با سمعک گوش مقابل پردازش کامل تری از صدا انجام داده و قابلیت هایی از جمله پردازش گفتار در ۳۶۰ درجه، تلفن دو گوشی و یا پردازش گفتار در محیط بسیار شلوغ و پر سروصدا را امکان پذیر می کند.

منوی موبایل سایت